Útmutatók a szakdolgozat/diplomamunka kiírásához és elkészítéséhez

A végzős BSc szakos hallgatók szakdolgozatot, az MSc-sek diplomamunkát készítenek. A szakdolgozat/diplomamunka olyan, konkrét szakterületen felmerülő építőmérnöki feladat megoldása, vagy kutatási téma kidolgozása, amely a hallgató tanulmányi ismereteire támaszkodva, kiegészítő szakirodalmak tanulmányozásával és konzulensek irányításával egy félév alatt elkészíthető. A jelölt a szakdolgozattal/diplomamunkával igazolja, hogy kellő jártasságot szerzett a tanult ismeretanyag gyakorlati alkalmazásában, képes az építőmérnök elemző, tervező feladatainak elvégzésére, és a tananyagon túl jártas egyéb szakirodalomban is, amelyet értékteremtő módon képes alkalmazni.

Kari Záróvizsga Szabályzat

Építőmérnök szak ZVSZ (diplomaleadási határidő, a vizsga menete, záróvizsga tételek)

Diplomamunka-készítési Útmutató (pdf)

Adatlapok (word)

Adatlap a diplomamunka titkosításához (word)

Tervpecsét minta (word)

Könyvtári diplomaleadó felület – Diplomafeltöltési útmutató

KÖZLEKEDÉSÉPÍTÉSI
TANSZÉK

Közlekedésépítési Tanszék Eseménynaptára

Vizsgaidőszak 2017. május 16. - 2017. július 1.
Nyári záróvizsga időszak 2017. június 21. - 2017. június 30.
Diplomaátadó ünnepély - MÉK 2017. június 30. 15:00 - 17:00
Diplomaátadó ünnepély - DFK (jogász szak) 2017. július 1. 10:00 - 12:00