Az útügyi technológiai szakmérnöki képzésen megvédett szakdolgozatok

Az útügyi technológiai szakmérnöki képzésen megvédett szakdolgozatok, 2017. január

Név Diplomamunka címe Belső konzulens Külső konzulens Bíráló
Ávár Vivien Brigitta Üvegszál hatása az aszfaltkeverékek mechanikai paramétereire Dr. Füleki Péter Károly Róbert, TPA HU Kft. Berecz Pál, Colas Hungária Zrt.
Rajcsányi Ferenc VALORCOL technológia magyarországi alkalmazhatóságának vizsgálata Dr. Füleki Péter Dr. Vinczéné Görgényi Ágnes, Colas Hungária Zrt. Király Ákos, TPA HU Kft.
Szilágyi Zsuzsa Magyarországon alkalmazott hídépítési betonok fagy- és olvasztósó állósága Dr. Lublóy László Lukács Szabolcs, Magyar Közút Nonprofit Zrt. Kolozsi Gyula, VIA-PONTIS Kft.
Zsigmond József János IRI mérések az országos közutakon. Elvárások és teljesíthetőség. Dr. Tóth Csaba Szarka István, Magyar Közút Nonprofit Zrt. Soós Zoltán, Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

Az útügyi technológiai szakmérnöki képzésen megvédett szakdolgozatok, 2016. június

Név Diplomamunka címe Belső konzulens Külső konzulens
Arató András Kiselemes burkolatok alkalmazása az útépítésben, a járdától a repülőtérig Dr. Tóth Csaba Tárczy László, FŐMTERV Zrt.
Bajusz Attila Útpálya burkolatok hibái, hibák kialakulásának okai, javítási technológiáik Dr. Tóth Csaba Csapláros János
Baranyi Viola A 441. sz. másodrendű főút 18+480-24+428 km szelvények közötti szakaszának felújítása Dr. Koren Csaba Treffler Gyöngyi, Magyar Közút NZrt. Pest megye
Csorba Gergely Budapesti buszmegállók rekonstrukciójának felülvizsgálata Dr. Tóth Csaba Béki Gergő, Budapest Közút Zrt.
Gajzer András A 4415 j. Hódmezővásárhely - Földeák - Makó ök. Út három felújított szakaszának elemzése a kivitelezett technológia függvényében Dr. Füleki Péter Kelemen Károly, FLAVUS Mérnökiroda Kft.
Garabuczi Zita Csilla Mésszel stabilizált földmű alkalmazásának tapasztalatai, a 4. sz. fkl. út nyomvonal korrekciója kapcsán, a 212+850-216+455 km.sz. közötti szakaszon Dr. Koch Edina Roszik Gábor, Colas Hungária Zrt.
Hubai Sándor A 4628. j. Tiszaföldvár-mezőtúri ök. Út 2+655-27+863 km szelv. Közötti szakasz felújításának tervezése Dr. Füleki Péter Zsigmond Attila, Magyar Közút NZrt.
Izsák Judit Budapesti 4-es számút metróvonal I. szakasz, Kapcsolódó beruházásként épülő P+R parkolók pályaszerkezeteinek kialakítása Dr. Tóth Csaba Kóczán László, Budapest Közút Zrt.
Kollár Dávid Pécs város országos közútjainak téli üzemeltetése, problémák ismertetése, annak fejlesztési lehetőségei Dr. Tóth Csaba Varga Zoltán, Magyar Közút NZrt.
Kovács Ákos Közúti vasbeton szerkezetű hidak fenntartása Dr. Lublóy László Körmendi Tibor, Euroaszfalt Kft.
Kovács Péter Attila PPP projektek a közlekedési infrastruktúra-fejlesztésben és megítélésük Magyarországon Dr. Scharle Péter Szemeti Gábor, MAK Mecsek Zrt.
Mocsári Tibor Városi utak üzemeltetésének közúti biztonsági feltételei: balesethalmozódási helyek azonosítása GPS koordinátákkal Dr. Koren Csaba Dr. Jankó Domokos, Biztonságkutató Mérnöki Iroda
Nyírő Tamás Nyíltfelszínű szén és kőbányához vezető elkerülő út tanulmánytervének elkészítése Kismányok közelében Dr. Miletics Dániel Orbán László, Magyar Közút NZRt.
Oláh János A Magyar Közút NZrt. Hajdúszoboszlói Mérnökségen a téli útfenntartás technológiák bemutatása és az alkalmazott síkosság mentesítés a téli terv szerint, új technológiák elemzése hatékonyság szempontjából Dr. Tóth Csaba Tassonyi András Zsolt, Magyar Közút NZrt.
Orosz Gyula Az országos közúthálózat relatív baleseti- és sérülési mutatóinak meghatározása forgalmi kategóriák figyelembevételével Dr. Borsos Attila Dr. Jankó Domokos, Biztonságkutató Mérnöki Iroda
Patócs Péter Szeged, 5. számú főút, Győr, 81. számú főút és Győr, ÁRKÁD jelzőlámpás körforgalmának összehasonlítása üzemeltetési és jótállási tapasztalatok alapján Dr. Miletics Dániel Kárász József, Magyar Közút NZrt.
Rapcsák György Az országos közutak téli útüzemeltetési technológiái Dr. Tóth Csaba Barabás Zsolt, Magyar Közút NZrt., Komárom-Esztergom Megyei Igazgatósága
Schlemmer Tamás Kornél Beépített aszfalt összetételének elemzése a felületének csúszóssá válása okán Dr. Tóth Csaba Kettinger Ottó, Magyar Közút NZrt.
Schneider Tibor Zoltán A Somogy megyei úthálózat 4 és 5 számjegyű mellékútjainak 5-7 éves felújítási programja Dr. Füleki Péter Sárdiné Perczel Ágnes, Magyar Közút NZRt.
Szabó Zoltán Lehelné Többletmunkák, pótmunkák elszámolásához készített egységárelemzések vizsgálata Dr. Borsos Attila Zsigmondi András, FORKID Kft.
Szántó Edina Városi utak vízelvezetésének problémái és megoldásai Dr. Bene Katalin Béki Gergő, Budapest Közút Zrt.
Tallósi Zoltán Mart aszfalt visszaadagolással készült gumibitumenes aszfaltkeverékek alkalmazása útépítési projekteken Dr. Füleki Péter Gonda József, Colas Hungária ZRt.
Vajna Gergely 2+1 sávos (kapaszkodósávval kialakított) utak eddigi alkalmazása, felülvizsgálata Veszprém megyében Dr. Miletics Dániel Danyi József, Magyar Közút NZRt.
Veres Szabolcs Téli üzemeltetés technológiai a Magyar Közútnál Heves Megye területén Dr. Tóth Csaba Mikesz Csaba, Magyar Közút NZRt.
Vörös Anita Az úthálózat-védelem új dimenziója a belső schengeni határokon, Zalakomár iker mérőállomásainak bemutatása Dr. Koren Csaba Szerencsi Gábor, Magyar Közút NZrt.

KÖZLEKEDÉSÉPÍTÉSI
TANSZÉK

Közlekedésépítési Tanszék Eseménynaptára

Nyári záróvizsga időszak a jogász szakon 2017. március 1. - 2017. június 16.
Munkaszüneti nap 2017. március 15. - 2017. március 16.
Kurzuskiírási időszak 2017. március 20. 00:00 - 2017. április 7. 23:00
Munkaszüneti nap 2017. április 17. - 2017. április 18.
Finanszírozási forma módosítására jelentkezés 2017. április 24. - 2017. április 29.