Eseménynaptár

Esemény neve Tájra fel! vetélkedő középiskolásoknak Győrött – DUNÁN INNEN, DUNÁN TÚL
Időpont 2019. november 22. 08:00 - 10:00
Kategória Központi események
Típus Rendezvények
Helyszín Győr, Liszt Ferenc u. 42. - Dr Barsi Ernő terem

A Széchenyi István Egyetem Kautz Gyula Gazdaságtudományi Kar Turizmus Tanszéke az Apáczai Csere János Kar közreműködésével 2019. november 22-én, pénteken 8 órától, immár 6. alkalommal rendezi a középiskolásoknak meghirdetett „Tájra fel”- Dunán innen Dunán túl honismereti vetélkedő döntőjét. Az esemény megnyitója az Egyetem Apáczai Csere János Karának Liszt Ferenc utcai épületében (9022 Győr, Liszt Ferenc u. 42.), a „Dr. Barsi Ernő teremben” lesz.

A szervezésben a Falusi Turizmus Egyesület megyei szervezete is részt vesz. A rendezvényt az Agrárminisztérium, a Megyei Önkormányzat Értéktár Bizottsága egyaránt támogatja, ösztönzi, fontosnak tartja. A döntőbe a Felvidékről és a megyéből négy csapat jutott be. A csapatok tavasszal és a nyár folyamán facebook játékokon, kirándulásokon vettek részt, ez utóbbiak vonzerőit dokumentálták és a szervezőkhöz megküldték. A döntőben 6 területen méretnek meg a versengő diákok: turizmus, vendéglátás, rajz-vizuális ismeretek, néprajz-ének, irodalom, természetismeret. A végeredményre csak a záró közös ügyességi vetélkedőt követően derül fény. A Hotel Famulusban 16:15 órakor sorra kerülő záró programon, néptáncbemutatót követően lesz az eredményhirdetés, a díjak átadása.

Esemény küldése e-mailben E-mail cím
Esemény importálása saját naptárba letöltés

KÖZLEKEDÉSÉPÍTÉSI ÉS
VÍZMÉRNÖKI TANSZÉK