Útmutatók a szakdolgozat/diplomamunka kiírásához és elkészítéséhez

A végzős BSc szakos hallgatók szakdolgozatot, az MSc-sek diplomamunkát készítenek. A szakdolgozat/diplomamunka olyan, konkrét szakterületen felmerülő építőmérnöki feladat megoldása, vagy kutatási téma kidolgozása, amely a hallgató tanulmányi ismereteire támaszkodva, kiegészítő szakirodalmak tanulmányozásával és konzulensek irányításával egy félév alatt elkészíthető. A jelölt a szakdolgozattal/diplomamunkával igazolja, hogy kellő jártasságot szerzett a tanult ismeretanyag gyakorlati alkalmazásában, képes az építőmérnök elemző, tervező feladatainak elvégzésére, és a tananyagon túl jártas egyéb szakirodalomban is, amelyet értékteremtő módon képes alkalmazni.

Kari Záróvizsga Szabályzat

Építőmérnök szak ZVSZ (diplomaleadási határidő, a vizsga menete, záróvizsga tételek)

Diplomamunka-készítési Útmutató (pdf)

Adatlapok (word)

Adatlap a diplomamunka titkosításához (word)

Tervpecsét minta (word)

Könyvtári diplomaleadó felület – Diplomafeltöltési útmutató

Szakdolgozat/Diplomamunka bírálatának megtekintése a hallgatói webes felületen

KÖZLEKEDÉSÉPÍTÉSI ÉS
VÍZMÉRNÖKI TANSZÉK

Közlekedésépítési és Vízmérnöki Tanszék Eseménynaptára

Nyári nyitvatartás 2020. augusztus 3. - 2020. augusztus 23.
Áramszünet a Központi Campuson 2020. augusztus 14. 07:00 - 12:00
Bejelentkezés a 2020/21-es tanév I. 2020. augusztus 18. 06:00 - 2020. augusztus 29. 23:55
Munkaszüneti nap 2020. augusztus 20.